PRACA

Poszukujemy pracownika na stanowisko obsługi klienta
Wymagania:
– znajomość obsługi komputera pakietu office
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
– kreatywność, samodzielność
– organizacja pracy

Obowiązki:
– obsługa klienta w hurtowni
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
– realizacja założonych planów
– łatwość nawiązywania kontaktów
– wystawianie faktur sprzedaży
– szukanie nowych rynków zbytu

Oferujemy:
– prace w pełnym wymiarze godzin
– godziwe wynagrodzenie
– szkolenia zawodowe
– możliwość pracy w prężnym zespole
Oferty prosimy składać na adres e-mail info@stalglass.com z dopiskiem BOK

Poszukujemy pracowników na stanowiska Monter, Spawacz, Ślusarz, Pomocnik montera.
Szukamy osób z doświadczeniem, jak i chętnych do przyuczenia.
Zakres obowiązków:
– wykonywanie drobnych prac ślusarskich,
– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
– spawanie metodą MIG/MAG/TIG (mile widziane)
– czytanie rysunków warsztatowych
– pomoc dla montera
Wymagania:
– zaangażowanie i sumienność
– odpowiedzialność i samodzielność
– posługiwanie się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
Oferujemy:
– szkolenia zawodowe, przyuczenie do zawodu
Oferty prosimy składać na adres e-mail info@stalglass.com lub dostarczyć do siedziby firmy: ul.Okrężna 10,64-100 Leszno