Przesuwne drzwi szklane – nowoczesna alternatywa

Szklane drzwi przesuwne to nowoczesne i bardzo funkcjonale rozwiązanie dla wielu wnętrz. W praktyczny i elegancki sposób mogą dzielić duże powierzchnie na mniejsze lub pozwalają zwiększyć przestrzeń zwłaszcza tam gdzie tradycyjne drzwi ograniczają swobodne przejście. System przesuwny jest wybierany przez architektów i projektantów zarówno przy projektach biur jaki i prywatnych mieszkań.

W zależności od tego na jakie możliwości montażowe pozwala dane wnętrze mamy do wyboru systemy przesuwne montowane do ściany lub do sufitu. Dodatkowo szklane drzwi przesuwne możemy podzielić na drzwi jednoskrzydłowe lub drzwi dwuskrzydłowe. Dostępne okucia i systemy do montażu drzwi szklanych przesuwnych w naszej ofercie znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

Zalety drzwi szklanych przesuwnych

Niewątpliwe do największych zalet drzwi szklanych przesuwnych należy zaliczyć elegancję i funkcjonalność. Szkło możemy zastosować przezierne , mleczne, grafitowe lub z grafiką, dzisiejsza dostępność towaru i techniki wykonania pozwalają na dowolność wyboru.

Szklane drzwi przesuwne montuje się w małych i dużych biurowcach, salonach kosmetycznych fryzjerskich oraz w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki swojej funkcjonalności doskonale pasują też wszędzie tam gdzie przestrzeń jest ograniczona i wymaga minimalizmu np. korytarz, łazienka, sypialnia czy garderoba. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz uniknąć uciążliwego obijania się tradycyjnych drzwi jedne o drugie i oszczędzisz ściany przed zniszczeniem. Szklane drzwi przesuwne nie ograniczają przepływu światła, nie przytłaczają małych pomieszczeń, dodają wrażenia przestrzenności i lekkości.

Jeżeli stawiasz na nowoczesne rozwiązania szklane drzwi przesuwne to idealna alternatywa do tradycji. Jeżeli dobrze zaprojektujesz przestrzeń już na poziomie budowy dzięki zastosowaniu szklanych drzwi przesuwnych jesteś w stanie uzyskać zachwycające wnętrze pełne światła i klasycznej elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *