Stal nierdzewna, kwasoodporna i szkło – niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości

Utrzymanie czystości w takich miejscach jak kuchnia czy łazienka jest bardzo ważna. To w tych miejscach gromadzi się mnóstwo nieczystości, zarazków, bakterii i pleśni, dlatego sprzątamy je częściej niż inne pomieszczenia w naszym domu. W tych czynnościach pomagają nam płytki, ponieważ stosunkowo łatwo schodzą z ich zabrudzenia. Problem stanową jednak fugi, ponieważ w nich osadzają się rożnego rodzaju nieczystości, które z biegiem czasu trudne są do wyczyszczenia. Idealnym rozwiązaniem zarówno w łazienkach jak i kuchniach są hartowane panele szklane. Mają one niezwykle gładką powierzchnię, którą w łatwy sposób wyczyścić i zdezynfekować. Panele szklane mogą być montowane na klej. Kolejną zaletą paneli szklanych jest fakt, że można je montować w dość dużych formatach o wiele większych niż płytki. Mamy również spory wybór w doborze kolorystyki, ponieważ dostępna jest cała gama kolorów w serii szkieł colorimo czy lacobel. Ciekawym rozwiązaniem może być panel szklany z grafiką, dzięki której możemy wydobyć niepowtarzalny klimat w naszym pomieszczeniu.

Kolejnymi miejscami w których utrzymanie czystości i higieny jest niezwykle ważne a właściwie priorytetowe to budynki użyteczności publicznej takie jak np. przedszkola, szkoły, szpitale, urzędy czy przychodnie. W tego typu budynkach przemieszcza się zazwyczaj mnóstwo osób, które niosą ze sobą całą armię różnego rodzaju bakterii. W przypadku tych miejsc idealnie sprawdza się stal nierdzewna lub kwasoodporna, która z powodzeniem może być stosowana w postaci miedzy innymi różnego rodzaju balustrad, pochwytów czy poręczy. Balustrady ze stali nierdzewnej są elementem ozdobnym, odpornym na czynniki zewnętrze oraz łatwym w utrzymaniu czystości. Dzięki ich niezwykle gładkiej powierzchni dużo trudniej osadza się na nich brud niż na innych materiałach z których są również wykonywane balustrady i poręcze. Gładka powierzchnia ułatwia także w znacznym stopniu czyszczenie, ponieważ nie ma tu miejsca na różnego rodzaju chropowate powierzchnie w których mógłby się gromadzić brud i bakterie.

Odpowiednio dobrane materiały takie jak stal nierdzewna i szkło w znaczny sposób ułatwią nam utrzymanie higieny i są po prostu ładne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Doradzimy i pomożemy

telefonicznie lub mailowo

Szybki proces wyceny

Błyskawiczna wycena szacunkowa

Dostawa także poza Polską

Zadzwoń, a ustalimy szczegóły

Bezpieczne zakupy

Dbamy o naszych Klientów

©Stalglass 2020. wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.