Szkło TIMELESS do kabin prysznicowych

Szkło Timeless jest to szkło anykorozyjne , które swoje zastosowanie znajduje w kabinach prysznicowych, parawanach prysznicowych lub parawanach nawannowych. Szkło Timeless to szkło typu PLANICLEAR, na które nanosi się niewidoczną powłokę . Szkło cechuje się wysoką przeźroczystością i blaskiem.

Wspomniana już powłoka to tlenki metali nanoszone magnetronowo, które są niewidoczne dla oka osoby korzystającej z prysznica ze szkłem TIMELESS. Powłoka jest trwała i nie traci swoich właściwości z upływem czasu.

Dzięki zastosowaniu powłoki wszelkie zabrudzenia i wapień osadzają się w dużo mniejszym stopniu, dzięki czemu utrzymanie czystości staje się dużo łatwiejsze. Szkło jest trwale zabezpieczone przed korozją dzięki czemu nie zmienia zabarwienia i zachowuje wysoką przeźroczystość. Powłoka zmienia napięcie powierzchniowe szkła przez co woda spływa szybciej po szkle, co ogranicza powstawanie trwałych zacieków. Ślady codziennego użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze zwykłym szkłem hartowanym. Minimalizujemy w ten sposób ilość kwaśnych środków chemicznych wykorzystywanych przy czyszczeniu kabiny prysznicowej.

Szkło TIMELESS powinno zostać zamontowane powłoka do wewnątrz kabiny prysznicowej, poza tym nie wymaga żadnego innego specjalnego montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Doradzimy i pomożemy

telefonicznie lub mailowo

Szybki proces wyceny

Błyskawiczna wycena szacunkowa

Dostawa także poza Polską

Zadzwoń, a ustalimy szczegóły

Bezpieczne zakupy

Dbamy o naszych Klientów

©Stalglass 2020. wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.