Colorimo – szkło kolorowe i jego zastosowanie

Szkło kolorowe Colorimo jest szkłem lakierowanym . Stosowane do lakierowania farby są ekologiczne. Szkło może być produkowane zarówno w grubości 4mm jak i 6mm. W zależności od przeznaczenia może występować również w wersji hartowanej.

Aktualnie na rynku jest dostępny szeroki wachlarz kolorystyczny.

Dostępne kolekcje:

– Kolekcja Colorimo standard to szkło lakierowane z połyskiem.

– Kolekcja Colorimo Sati to szkło lakierowane matowe, którego bazą jest szkło satynowe trawione. Dzięki wyzbyciu się efektu połysku, szkło daje efekt przyjemnej dla oka satyny. 

-Kolekcja Colorimo Ornament to szkło lakierowane z teksturą, czyli powierzchnią sprawiającą wrażenie trójwymiaru. Tą kolekcję chciałabym osobiście polecić ze względu na jej ekskluzywny wygląd, jak również  na wyjątkową praktyczność, ponieważ nierówna struktura sprawia, że nie widać na niej odcisków palców i odporna jest na zarysowania.

– Kolekcja Colorimo Hexi jest to  zestaw szkła składająca się z  sześciu różnych dekorów utrzymanych w jednej tonacji kolorystycznej. Tą kolekcję polecam szczególnie dla osób, które chcą swoje wnętrze ozdobić w sposób niestandardowy i kreatywny. 

– Kolekcja Colorimo Modo to szkło lakierowane z nadrukiem, jej bazą jest szkło ornamentowe.  Kolekcja przedstawia nadruki oryginalnych tkanin, tworząca we wnętrzach przytulną atmosferę i piękny unikalny wygląd.

Szkła Colorimo dają nam wiele różnych możliwości wykończenia naszych wnętrz w ciekawy, niepowtarzalny i bardzo elegancki sposób. Ma bardzo szeroki zakres zastosowania.

To doskonały materiał stosowany często przez stolarzy jako wypełnienie frontów w szafach.

Można nimi wykleić fronty szafek praktycznie w każdym pomieszczeniu. Równie elegancko może wyglądać w sypialni, jak i w salonie.

Colorimo to duże możliwości

Świetnie sprawdza się w garderobach i szafach typu komandor.

Można nim wykończyć powierzchnię w kuchni pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami. Można również wykończyć nim ściany. Pięknie wygląda przyklejone na blat stołu.

Jednym słowem jeżeli chcecie zmienić wnętrze swojego domu, mieszkania lub pokoju warto zastanowić się nad szkłem Colorimo, ponieważ czasami wystarczy tylko wstawić kilka ciekawych dekorów z wybranej kolekcji Colorimo a Twoje wnętrze może nabrać zupełnie innego wyglądu.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *