Balustrady gotowe

Gotowe balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych oraz aluminiowe surowe lub malowane w wybrany RAL Dostępne o wykończeniu matowym, surowym, szlifowanym, polerowanym oraz lakierowanym proszkowo.
Balustrady nierdzewne i aluminiowe wykonane są z elementów systemowych, które w łatwy i prosty sposób łączą ze sobą wszystkie elementy podczas tworzenia balustrady. występują w wersji na schody oraz powierzchni płaskiej w długościach 1000mm, 1500mm lub 3000mmm o wysokości 100cm do 140cm W skład elementów gotowych balustrad wchodzi:rury, profile, poręcze, marki H, podpory poręczy oraz uchwyty przelotowe i zaślepki pod odpowiedni rozmiar rury i profili.
Gotowe balustrady nierdzewne to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na szybki i prosty montaż bez zbędnego spawania, docinania i doklejania. Pozwalają zaoszczędzić czas podczas remontu, gdyż gotowa balustrada to idealne rozwiązanie zarówno dla fachowców jak i laików.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–16 z 53 wyników