Gotowe słupki do balustrad

Gotowe słupki do balustrad, wykonane ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 lub w stali kwasoodpornej gatunku AISI 316 odpowiednie jako elementy balustrad. Występują w wykończeniu szlifowanym lub polerowanym.
Gotowe słupki wykonane są z rury lub profilu z odpowiednimi podporami poręczy do pochwytu płaskiego lub okrągłego. Słupki mogą posiadać uchwyty przelotowe lub uchwyty do szkła, w zależności od tego do jakiej balustrady mają być wykorzystane. Wysokość słupków 90cm, 100cm lub 110cm.
Słupki są systemowym rozwiązaniem balustrad. Używane do balustrad gdzie wymaga się wypełnień między słupkowych z rurki lub jako gotowy element do balustrad szklanych.
Są powszechnie używane w budownictwie jako elementy balustrad nierdzewnych, balkonowych i schodowych. Stosowane również w domowych zaciszach na balkonach zewnętrznych oraz wewnątrz jako elementy balustrad schodowych.
Możliwość wykonania słupka z rury, profilu, uchwytów przelotowych i uchwytów do szkła oraz o wysokości i wykończeniu odpowiadającym wymogą klienta pod indywidualne zapotrzebowanie.

Wyświetlanie 1–10 z 102 wyników