Balustrady całoszklane

Balustrady całoszklane z wykorzystaniem elementów wykonanych z aluminium oraz ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 oraz w gatunku stali kwasoodpornej AISI 316 idealne do zewnętrznego stosowania dzięki temu, że są odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz mogą być stosowane w każdych warunkach atmosferycznych. Dostępne o wykończeniu szlifowanym, polerowanym oraz w kolorze anoda-satin lub imitacji stali nierdzewnej.
Posiadamy szeroki wybór elementów do balustrad całoszklanych takich jak: profile aluminiowe do balustrad całoszklanych w wersjach z montażem bocznym, od góry do powierzchni płaskiej i tzw. bocznym z płetwą ,kliny niezbędne do profili, maskownice oraz zaślepki. Oferta posiada również pochwyty nakładane na szkło do balustrad samonośnych wraz z uszczelkami . Wszystkie elementy są systemowe co oznacza że do siebie pasują. Najczęściej wykorzystywane dla szkła od grubości 12mm do 21.52mm.
Elementy balustrad samonośnych zalecane z wykorzystaniem szkła VSG/ESG. Nowoczesny i łatwy sposób montażu oraz estetyczny wygląd szkła to, to co daje nam balustrada całoszklana.
Szkło w ofercie sprzedażowej wykonywane wg rysunków pod indywidualną wycenę klienta.

Wyświetlanie 1–10 z 35 wyników